O Mnie

Cześć. Mam na imię Paweł i, choć czuję się młodziej, mam 33 lata. Nie jestem nikim wielkim, ale chciałbym być. Słowem Przez Życie stworzyłem w celach czysto hobbystycznych i wierzę, że znajdzie się garstka ludzi, którym spodoba się moja twórczość.

No co jeszcze mogę tu napisać?

Aha, nie chcę, żeby opowiadania, historie i historyjki były wyłącznym tematem tego zakamarka sieci. Czasem, jak będzie okazja, chciałbym zamieszczać tutaj treści informacyjno - merytoryczne. Oczywiście pasujące do głównego tematu bloga, czyli do opowiadań, historii i historyjek. Ale nie mogę zagwarantować ich regularności, wolę robić coś z sercem niż z regularnością. Chociaż jedno drugiego nie wyklucza. 

To tyle, co na razie chciałbym powiedzieć, dzięki za przeczytanie tej zakładki i, jeśli chcesz ze mną zostać na dłużej, zapraszam.

2 komentarze:

  1. No, zobaczymy :) Pierwsze opowiadanie trafiło w mój gust. Z niecierpliwością czekam na kolejne posty. Życzę lekkiego pióra :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dostrzegam podobieństwo przyjętej wykładni lepiej "robić coś z sercem, niż z regularnością". Życzę dobrej zabawy słowem w dobrym stylu. To wciąga, tak jak fotografia. Dziękuję za odwiedziny. Pozdrawiam, JBB

    OdpowiedzUsuń